Kızılötesi Programlama

AL5H kilidini programlamak ve sorgulama bilgisini indirmek kolay , hızlı ve yeterli bir şekilde standart kızılötesi bağlantı ile yapılır. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek yoktur.


Işıklı ve Sesli Bildirim

Misafir odasına girerken kilit üzerinde kilidin açıldığını gösteren ışık yeşil olarak yanar. Görme engelli misafirler için misafir kartı kilit açılırken sesli ikaz verecek şekilde programlanabilir.

Neden RFID?

Günümüzün yoğun konaklama endüstrisi için en son elektronik kilit sistemleri çözümlerinin uzun bir çizgisi içerisinde özel olarak tasarlanmıştır.  


Kullanım Kolaylığı

ALV2’nin sezgisel yönleri çok iyidir. Kartı sokma veya geçirme ihtiyacı duymadan her yaştan misafir herhangi bir yönden kart yaklaştırarak kilidi açabilir.

Misafir Güvenliği

Tüm AW2H kilitleri kapı kapalıyken zorlamaya, maymuncuk ile açılmaya mani olmak için ¾ inch’lik kilit diline, anti-pick diline ve 1 inch’lik emniyet sürgüsüne sahiptir.


Güç Kaynağı Terminali

Pillerin tamamen bitmesi istenmeyen bir durumdur. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında dışarıdan bağlantı ile güç verilir ve kilit yine kartları ile açılır.